Uluslararası Koordinatörler

Uluslararası Koordinatörler
Roger Worrod (*1939) Switzerland
*e-mail: www.rogerworrod.com*
Royal Academy Of Dramatic Art’dan bir aktör olarak mezun oldu. Kenn RUSSELL’in ödüllü başyapıtındaki “Bruder” rolünde oynadı. “Song Of Summer” bir yönetmen olarak malta hakkında yazıcı, anlatıcı olarak 4 belgesel yaptı. Bir seslendirmeci olarak, Gian – Maria Volanté, Bud Spencer ve Fabio testi için seslendirme görevini yaptı. Ayrıca bir yazar olarak yaklaşık 3000’e yakın görsel-işitsel prodüksiyon üzerinde çalıştı.
Ovidiu Dumitrana (*1970) Romania
*e-mail: ovidiu.dumitrana@gmail.com*
Ses video alanında deneyime sahiptir. TV Olgenya’da yapımcılık, (belgesel, artistik, sunum filmleri) yerel ve ulusal TV kanallarında 70’den fazla film yaptı ve bu filmlerde ödüller aldı. 20’den fazla ulusal ve Uluslar arası ödül aldı. Şuanda film yapımcısı ve AB destekli projeler için halkla ilişkiler ve medya uzmanı olarak görev yapıyor. Birkaç yıl Romen hükümetinde halkla ilişkiler ve kitle iletişim uzmanı olarak çalıştı. 
Elena Romanato (*1967) Italy
*e-mail: elena.romanato@alice.it*
Milan’dan Halka İlişkiler ve Siyaset Bilimleri Fakültesi mezunu, serbest gazeteci. 1996’dan beri Millecanali dergisinde çalışıyor. Bu dergi radyo, TV ve yayın hakkında aylık yapılan bir dergidir. Şu anda bilgisayar sanatının baş editörü, İtalya ‘da geleceğin medyası Eurosat dergisinde, La Stampa gazetesinde ve Millecenali dergisinde halen görev yapmaktadır.
Anita Sarno (*1983) Italy
*e-mail: anitasarnocz@gmail.com*
Uluslararası projelerde proje tasarımcısı ve yöneticisi olan Anita, özgür bir oyuncu. Avrupa ve dünya çapında farklı kuruluşlarla işbirliği yapmaktadır. Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu, kültürlerarası diyalog ve yaygın eğitim alanında uzmanlaşmış eğitmen ve gençlik çalışanıdır. Etkinlik, halkla ilişkiler ve stratejik iletişim organizasyonlarında deneyim sahibidir.